Levelek Apuhoz

Az első hazugság

Tehát a szomszéd falu, illetve immáron az új falum óvodájába jártam, mint nagycsoportos. A délelőttökkel kiegyeztem, de a délutáni alvást nem szerettem. Egyszer le is másztam az ágyról a padlóra, vegyék már észre, hogy nem tudok aludni, unatkozom és szenvedek!Egyszer az óvó néni félkörbe rakta a kicsi székeket, úgy ültetett le minket, ő maga is… Tovább »

Költözés

  Anyut áthelyezték a szomszéd faluba, ott volt szükség egy szakképzett dolgozóra, vezetői megbízással. (Ma már tudom, azért, mert ott nem volt olyan káder, aki ezt a feladatot el tudta volna látni. Ellentétben Veled, Anyu soha nem volt hajlandó belépni a pártba, ha volt káder, akkor nem őt tették meg vezetőnek, ha nem, akkor eleget… Tovább »
Mobil nézetre váltás Teljes nézetre váltás
Üdvözlünk a Cafeblogon! Belépés Regisztráció Tovább az nlc-re!